Dnes jsem nadšeným členem Wellness Centra Radosti a cítím každý den obrovskou vděčnost.

Věřím, že se každý může změnit. 

Můžete jed pendolínem, rychlíkem nebo taky motoráčkem. Já jela zcela jistě motoráčkem. 9 let mi trvalo, než jsem pochopila principy svého zdraví a 5 let jsem usilovně pracovala na svých nových návycích a dosáhla jsem své vysněné postavy.

Nejdůležitější 3 věci, na kterých stojí můj úspěch:

  1. Rozhodnutí
  2. Konání
  3. Motivace

Pokud pojedete semnou stejným směrem a nevystoupíte z vlaku úspěch vás nemine

Můj příběh

Když mi v roce 2008 lékaři diagnostikovali rakovinu, nejmladší syn měl půl roku,  a podle statistik mi dávali pár měsíců života, věděla jsem, že musím radikálně něco změnit. Bylo to myšlení. Přečetla jsem spoustu knih osobního rozvoje a spoustu věcí dala do praxe. Také jsem začala hledat alternativní léčbu, protože jsem se rozhodla, že lékařům jejich statistiky nabourám. Zkrátka já budu ta výjimka, která potvrzuje pravidlo.

Tak jsem bojovala čtyři roky. Byl to nekonečný boj. Chemoterapie, půl roku klid a znovu. Ale pokaždé jsem se vzchopila a šla znovu do toho s přesvědčením, že to zvládnu. Ložiska se zmenšovala, ale pořád tam byla. Po čtyřech letech jsem změnila lékaře i zdravotnické zařízení a ejhle jiný druh rakoviny. Tohle zjištění mě stálo odebrání 20-ti % plic, ale stanovení správné diagnózy. Další chemoterapie, další antibiotika, další kortikoidy. Během léčby se můj metabolismus začal zpomalovat a já přibrala 14 kg, které jsem neřešila, protože mi tato nadváha pomáhala přežít poslední cyklus chemoterapie. Po roce když výsledky byly v celém těle negativní, jsem se rozhodla, že se zaměřím na změnu životního stylu, protože vím, že už nechci zažít, to co bylo před šesti lety.

Přihlásila jsem se do kurzu správného stravování, kde jsem pochopila, že mé tělo celé ty roky strádalo a dozvěděla jsem se velmi důležité informace, jak moje tělo po tom všem vyčistit a zregenerovat. A ejhle, kila šly pomalu dolů. Ale nejen kila, ale i únava byla pryč. Najednou jsem měla více energie, síly do života a začala jsem se mít víc ráda, být vděčná za spoustu věcí.

Během kurzu jsem si vytvořila krásný návyk. Začala jsem minimálně dvakrát týdně cvičit. Jelikož jsem zatím nenašla žádné zalíbení v nějakém sportu, zvolila jsem fit klub, což je hodinové cvičení zaměřené na problémové partie  a doplněno kardio cvičením.

Nový životní styl přivítaly i moje tři děti, kterým chutnají potraviny, které jsem zařadila do svého jídelníčku a dokonce spolu chodíme cvičit  do nedělního fit klubu.